شرایط و قوانین سایت کلید اوج :

  • استفاده شما از محصولات سایت کلید اوج به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “محصولات سایت کلیداوج”، “وب سایت کلید اوج  ir/com می باشد.
  • محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت ” کلید اوج” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “کلید اوج” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.
  • خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده عموم عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات و محصولات این سایت پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از محصولات و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “کلید اوج” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
  • اطلاعات و محصولات موجود در سایت “کلید اوج” از منابع معتبر و مرتبط و نیز آثار استاد علی عزیزی در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.
  • کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش محصولات مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  • “کلید اوج” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت کلیداوج” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از محصولات “کلید اوج” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.
  • این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت کلید اوج ” خواهد بود .
  • “سایت کلید اوج” امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت و بازدید های عمومی موسوم به ” “داستان موفقیت شما” باشد که برای استفاده از تجربیات و تسهیل ارتباط شما با دیگران  ارائه می شود. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ارائه تجربیات موفقیت شما برای دیگران ثبت، و مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
  • هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “کلید اوج ” ایجاد نماید. و این حق برای “سایت کلید اوج” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

تعهد فروشنده :

١ – فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.

۴ – فروشنده موظف است پس از دریافت وجه خرید محصول و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن محصول خریداری شده را آماده و به دست خریدار برساند.

۵ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از سایت ” کلید اوج “در اختیار فروشنده قرار دهد.

۶ – خریدار موظف است قبل از خرید محصول اطلاعات  و دقت لازم در مورد محصول را از طریق سایت کلید اوج دریافت و مطالعه نمایند و پس از خرید محصول ، به هیچ عنوان درخواست انصراف و اصلاح  سفارش دهد مورد قبول واقع نخواهد شد و سایت کلید اوج هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سفارش محصول به دست خریدار ندارد و محصول خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

۷-“سایت کلید اوج” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. “سایت کلید اوج” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

۸- برای تماس با “فروشگاه محصولات سایت کلید اوج”، فقط روش ها و آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ، تماس  ارسال کنید.

۹- “سایت کلید اوج ” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به محصولات استقبال می کند. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.