به نام یکتای بی همتا

خلاصه ای از بیوگرافی و رزومه من

قهرمان زندگی خودتان باشید

 

شاید این سوال بسیاری از شما عزیزان باشد: ” چگونه می توانم در زندگیم یک فرد موفق باشم ؟”

من از شرایط ، اعتقادات  و نگرش تان به زندگی اطلاعی ندارم، اما معتقدم آنچه  زندگی را باشکوه می سازد برخورداری از شرایط مادی آن نیست، بلکه آنچه که باید مایه ی افتخار شما محسوب شود، قدرت ایمان به خدا، باور به خودتان و تلاش هایی که برای رشد و تعالی زندگی انجام می دهید، ارزش شما را در زندگی مشخص می کند. زیرا، ابعاد عظمت وجود شما ، از هر ثروت و گوهری باارزش تر است. اگر این ابعاد شخصیتی شما لطمه ببیند با وجود داشتن ثروت های فراوان ، یک انسان فقیر محسوب می شوید. من در طی تحقیقات و فعالیت های چندین ساله ام در زندگی با افراد موفقی ملاقات داشته ام ، که در گذشته در تنگناهای مختلفی زندگی می کردند ، ولی توانستند به انسان های موفق و حتی پولدار تبدیل شوند و بر عکس ، با انسان های شکست خورده ای رو به رو شده ام که در گذشته، صاحب زندگی عالی و استعدادهای فوق العاده ای بودند ، ولی به مرور زمان همه چیز خود را از دست دادند.

من با توجه به سابقه چندین سال پژوهش های علمی و کاربردی در زمینه کسب دانش موفقیت و علوم توانمند سازی، به صورت صادقانه به شما می گویم که راز پیچیده ای برای موفقیت در زندگی وجود ندارد، هرچه هست، مربوط به بهره برداری از قانون و بکارگیری اصول می باشد. من در این سایت به شما آموزش می دهم که شرط رسیدن به هر هدف موفقیت آمیز، مستلزم استفاده از اصول و مبانی کارآمد می باشد .در این سایت، من موضوعات متنوع و انواع قوانین موفقیت را برای شما عزیزان گردآوری و برنامه ریزی کرده ام تا شما بسته به نوع نیاز خود از آنها برای شکوفایی و موفقیت زندگی خودتان استفاده کنید.

به هر حال شاید سال ها پیش اگر فردی شرایط زندگی مرا در آن موقع می دید، هیچ روزنه امیدی برای بهبود شرایط مناسبی در آن نمی دید  و باور نمی کرد که می شود چنین زندگی را حفظ کرد، چه رسد به اینکه باور داشته باشد که یک تحول و رشدی بنیادین در آن شکل بگیرد . به هر ترتیب، به لطف هدایت الهی و با آشنایی از اصول و مبانی علمی روانشناسی کاربردی و تحصیل در این عرصه، توانستم از شرایط یک زندگی شکست خورده و نابسامان، به یک زندگی هدفمند و توانمند دست یابم. من یک مدرس معمولی در حوزه توانمندسازی  و کامیابی نیستم که به صِرف تحصیلات دانشگاهی و مطالعه تعدادی کتاب و یا شرکت در سمینارهای موفقیت، این مباحث را آموخته باشم و بخواهم آن ها را به شما آموزش دهم . بلکه من با تمامی وجودم ، درکنار تحصیلات دانشگاهی ،  قدرتمند ترین اصول علمی و کاربردی کامیابی واقعی را از سال ها تجارب ارزنده ی دانشگاه زندگی مردم ، کارآفرینان، فرهیختگان ، اساتید مختلف آموختم (مصاحبه با افراد موفق جامعه و مطالعه دقیق زندگی مفاخر  بزرگ ) .  من این تجارب ارزنده را به مدد هدایت الهی در گام نخست در زندگی خودم کاربردی کردم  و توانستم رشد معناداری از لحاظ کمی و کیفی به زندگیم ببخشم تا جایی که به عنوان یک کارشناس حرفه ای در زمینه علوم توانمندسازی و موفقیت، در محافل دولتی و غیر دولتی و علمی ، فرهنگی و آموزشی تدریس کنم.

در حال حاضر موفق به نوشتن ۲۰ عنوان کتاب در این زمینه شده ام و راهکارهای علمی و کاربردی نوینی برای پویا کردن زندگی ابداع و برنامه ریزی کرده ام.

  در اینجا می خواهم به شما عزیزان بگویم، شما هم می توانید، آنچنان که من هم مانند سایرین توانستم به زندگیم تحولی بزرگ ببخشم و از یک انسان قربانی و ناکام، به قهرمان زندگیم تبدیل شوم . اکنون من خودم را یک انسان خدمتگزار برای همنوعانم می بینم که برای آنها فردی اثربخش و الهام بخش باشم . شما هم شایستگی آن را دارید که تبدیل به قهرمان زندگی خودتان شوید، فقط باید به خدا توکل کنید و خودتان را باور داشته باشید. توان شما بی نهایت است. قدرت ها و ثروت هایی در درون شما وجود دارد که در هیچ جای این جهان نمی توانید آنها را بیابید. شما یک منبع عظیم انرژی فوق العاده هستید . شما صاحب همه چیز  هستید و برای شما غیرممکن وجود ندارد، آنطور که من توانستم ناممکن ها را در زندگیم ممکن سازم ، شما هم می توانید.

 

مشخصات شخصی (رزومه ):

نام ونام خانوادگی : ابراهیم  علی عزیزی

تحصیلات :

کارشناسی ارشد روانشناسی

سوابق علمی و پژوهشی :

 • سابقه ۱۵ سال پژوهش علمی و کاربردی درحوزه روانشناسی انگیزشی و کامیابی
 • نویسنده بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زمینه توانمند سازی ، فردی و نیروی  خودشکوفایی
 • نویسنده بیش از ۱۰۰ مقاله علمی در حوزه روانشناسی کامیابی و موفقیت
 • مدرس و سخنران درمحافل ومراکزعلمی ودانشگاهی ودولتی درحوزه مدیریت رشد وشکوفایی وتوانمندسازی و مهارت های زندگی
 • عضوپژوهشگرجشنواره بین المللی فارابی.
 • مدیر وب سایت کلید اوج
 • مدیر وبلاگ روانشناسی موفقیت
 • دارنده گواهینامه های معتبر آموزشی متعدد در حوزه های روانشناسی ، علمی و آموزشی و
 • گواهینامه دوره های مربی گری (TOT)
 • ثبت آثار منتشر شده در کتابخانه ملی مجلس شورای اسلامی
 • همکاری و تبادل علمی و پژوهشی با مراکز علمی و فرهنگی کشور
 • ارسال مقالات و پژوهش های علمی به همایش ها و مراکز علمی و فرهنگی در سطوح ملی

سوابق اجرایی فرهنگی ، هنری واجتماعی :

 • مدیر وب سایت ” کلید اوج”
 • مدیر عامل موسسه تحقیقاتی رشد وتوسعه موفقیت
 • مدیرعامل موسسه فرهنگی تحکیم بنیان خانواده
 • تدریس و برگزاری سمینار همایش ها مختلف در نهاد دولتی ، مراکز مشاوره و مراکز علمی و فرهنگی
 • دبیربرگزاری چندین همایش علمی فرهنگی و پژوهشی

سوابق شغلی :

–      کارشناس ارشد و مدیر گروه گروه فرهنگی وتربیتی اداره کل ورزش وجوانان استان خوزستان

–      مدیرعامل موسسه تحقیقاتی رشدوتوسعه در خشان

–      مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری تحکیم بنیان خانواده

–      کارشناس ساماندهی جوانان نخبه استان خوزستان درسازمان ملی جوانان دربین سالهای  ۱۳۸۵تا۱۳۹۰ و مراکزمشاوره وازدواج در این سازمان.

افتخارات(خلاصه ):

 • کسب بیش از ۴۰ عنوان افتخار در سطوح ملی و استانی  از سوی مسئولین مراکز علمی و فرهنگی به عنوان نخبه و فعال علمی ، فرهنگی و اجتماعی

همه ی این موفقیت های بزرگ ،در سایه لطف و موهبت الهی محقق گردیده است.

هر چه دارم از اوست.

با آرزوی بهترین ها برای شما

  ابراهیم  علی عزیزی

مدرس دوره های روانشناسی موفقیت و کامیابی

مدیر سایت کلیداوج